Auktion 101
Autor: Flavius,J.
101-290 Flavius,J.De Antiquitatibus Judaicis Libri XX. Quibus vita Josephi, per ipsum conscripta, est adiecta: De bello Judaico VII. Contra Apionem II. De imperio rationis, sive de Machabaeis I. Antehac in Latinum sermonem translata, & ad exemplum Graeci Codicis accurate distincta. Nunc Vero Chronologia... recens concinnata, & a mendis repurgata. Cum Indice Locupletissimo. Ffm., Bringer für Ruland 1617. Mit Holzschn.-Druckermarke a.T. 879 S., 24 Bl. Prgt. d. Zt. (Fleckig). [...] (Judaica)
101-291 Flavius,J.Opera omnia Graece et Latine, cum notis & nova versione Joannis Hudsoni. Bd.1 (von 2). Amsterdam u. a., Wetstein u. a., 1726. Fol. Mit gest. Titel und 2 Kupfertafeln. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Rsch. und reicher Rverg. (Stärker berieb., best., Kap. mit kl. Fehlstelle, Gel. tls. angeplatzt). [...] (Judaica)