107-781 Seneca,L.A.Opera quae extant omnia. M. Antonii Mureti, P. Pinciani (d.i. Fernando Nunez de Toledo y Guzman) aliorumque eruditissimorum opera & studio innumeris locis emendata, notisque illustrata. Accessit index rerum & verborum copiosissimus. Paris, Cavellat 1587. Fol. Mit 1 ganzs. Holzschn.-Portrait. XVIII, 625 S., 1 Bl., 30 S., 1 Bl., 94 S., 1 w. Bl., 20 Bl. Neuer Hldr. mit Rsch. [...]
107-782 Seneca,L.A.Opera quae extant omnia, cum omnibus commentariis... D. Gotofredi... item I. Dalechampii et Th. de Juges... Genf, Pernet 1628. Fol. 24 Bl., 947 S., 33 Bl., 1 w. Bl., 148 S. - ╔Angebunden: Ders.╗ Opera quae extant... I. Dalechampij hactenus ineditis... Genf, Gamonet 1628. Mit Holzschn.-Druckermarke a.T. 4 Bl., 424 S., 11 Bl. Läd. Ldr. d. Zt. [...]
107-783 Seneca,L.A.Tragoediae cum notis integris J.F.Gronovii,... omnia recensuit... J.C.Schröder. Delft, Beman 1728. Kl.4°. Mit gest. Front. 61 Bl., 464 S., 1 Bl., S. 465-802 S., 108 Bl. Prgt. d. Zt. mit hs. Rtit. u. goldgepr. Deckeln (Etw. best. u. berieb., tls. etw. gebräunt u. fl.). [...]