Auction 121
Author: Topiarius,A.
121-283 Topiarius,A.Conciones in Evangelia et Epistolas, quae dominicis diebus populo in ecclesia proponi solent,... Pars hyemalis. Antwerpen, Plantin 1569. 12 Bl., 288 S. - Angebunden: Dass., quae festis totius anni diebus populo in Ecclesia proponi solent... Pars hyemalis. Ebda. 1569. 8 Bl., 144 S. - ╔Veldius,J.╗ Paraphrastica enarratio evangeliorum, quae sacro Quadregesimae tempore, populo solent proponi... Ebda. 1570. Mit Holzschn.-Druckermarke u. 2 Initialen. 8 Bl., 282 S., 7 (d.l.w.) Bl. Blindgepr. Schweinsldr. d. Zt. mit 1 (von 2) Schließe. (Gebrauchssp., hs. Titelschild u. Bibl.-Sign. a.d. Rckn.). [...]
121-284 Topiarius,A.Conciones in Evangelia et Epistolas, quae dominicis diebus populo in ecclesia proponi solent, Ecclesiastis omnibus moderni temporis (s)umm opere utiles, e Tabulis D. Laurentij a Villauicentio ... elaboratae: ... Lyon, G. Rouille 1568. Mit Holzschn.-Druckermarke a.d. Tit. 4 nn., 344 num., 23 nn. Bl. Blindgep. Schweinsldr. d. Zt. über Holzdeckeln mit 2 Schließen. (Berieb. u. best., einige Wurmlöcher, Bibl.-Sign. a.d. Rckn.). [...]