Auction 132
Author: Quintilianus,M.F.
132-1009 Quintilianus,M.F.Declamationes XIX majores, et quae ex CCCLXXXVIII supersunt CXLV minores et Calpurnii Flacci Declamationes. Cum notis doctorum virorum, curante P. Burmann. Leiden, für Isaak Severinus 1720. 4°. Mit gest. Titelvign. 2 Bl., 838 S., 64 Bl. Index. Ldr. d. Zt. mit Rsch. u. Rverg. (Berieb. u. best., Kap. etw. beschäd.). [...]
132-1010 Quintilianus,M.F.De oratoria institutione libri XII. Totum textum recognovit, emendavit, selectas variorum interpretum notas recensuit Cl. Capperonnerius. Paris, Coustelier 1725. Fol. Mit gest. Kopfvign. u. gest. Initiale. LX, 859 S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Beschabt u. best.). [...]