Auction 136:
Auction 135
Author: Carranza,B.
135-123 Carranza,B.Summa conciliorum a S. Petro usque ad lulium III. Pontificem Maximum,... Douai, Telv 1659. 4 Bl., 796 S., 19 Bl. Prgt. d. Zt. mit hs. Rtit. (Etw. best. u. berieb., tls. etw. fleckig u. gebräunt). - Ohne flieg. Vors. Schwach fleckig u. gebräunt. - Provenienz: Adelsbibliothek. [...]
Estimate: 150,00 € | After-auction price: 100,00 € | Details >> 135-124 Carranza,B.Summa conciliorum et pontificum a Petro usque ad Pium IV. Adjecta sunt etiam acta et canones generalis concilii Tridentini, quae ante a non habebantur, cum indice copiosissimo, magna exparte jam recens locupletato. Lyon, Jacque Giunta 1570. 12°. [68], 480 Bl. Dekorativer Ldr. d. Zt. mit blindgeprägte Darstellungen Christi als agnus dei und salvator mundi auf den Mittelfeldern der Deckel. [...]
Estimate: 180,00 € | Sold for: 140,00 € | Details >>
Next auction 136 takes place in December 4-6, 2024
135-4573 Zeichnungen., 533,00 €
135-1737 Pecquet,J., 133,00 €
135-3735 Dreher, Ruprecht, 120,00 €
135-4526 Wald., 80,00 €