Auktion 136:
Auktion 135
Autor: Friedlieb,P.H.
135-218 Friedlieb,P.H.Medulla Theologiae, seu Locorum Theologicorum per Theoremata, Dicta Classica, Quaestiones controversas & Casus Conscientiae, cum appendicibus Augustanae Confessionis, Eiusdem Apologiae, Articulorum Smalcaldicorum, Libri Interim, Formulae Concordiae, Florum quorundam ex Patribus, Hereseon praecipuarum, cum notabilioribus Symbolis Ed. Tertia. Lpz., Mamphras 1659. Mit gest. Portr. u. Frontisp. 1219 S. Ldr. d. Zt. - Titelbl. mit Eintr. v. alter Hand. - Portrait mit kl. Fehlst. - Provenienz: Adelsbibliothek. [...]
Schätzpreis: 120,00 € | Rückpreis: 80,00 € | Details >> 135-219 Friedlieb,P.H.Theologia exegetica, sive: Observationes biblicae in vetus et novum testamentum... 2 in 1 Bd. Ffm., Götz 1660. Fol. Mit 1 Kupfertitel u. gest. Portrait-Front. 8 Bl., 1070 S., 11 Bl., 972 S., 3 Bl., 130 S. Prgt. d. Zt. mit hs. Rtitel. (Etw. Gebrauchsspuren, kl. Bibl.-Rsch.). [...]
Schätzpreis: 200,00 € | Rückpreis: 133,00 € | Details >>
Nächste Auktion 136
findet von 4.-6. Dezember 2024 statt