Auktion 136:
Auktion 62
Autor: Hospinianus (Wirth),R.
62-247 Hospinianus (Wirth),R.De monachis: Hoc est, de origine, et progressu monachatus, ac ordinum monasticorum, equitumque, militarium tam sacrorum quam secularium omnium, libri VI. Ed. secunda, emendata, aucta cum responsionibus ad R.Bellarmini sophismata... Zürich, Wolf 1609. Fol. Mit Holzschn.-Druckerm. a.d. Titel. 22 nn., 275 num., 1 nn. Bl. Ldr. d. Zt. (Ob. Kap. mit Fehlstelle, Ecken tls. läd., einige Wurmgänge, berieb. u. best.). [...]
62-7910 Seger, Josef., 40,00 €
62-6660 Istrien., 100,00 €
62-8101 Ylias, 60,00 €
62-7561 Lorrain, Claude (d.i. Claude Gellé, 333,00 €