Auction 136:
Auction 69
Author: Lairesse,G.de.
69-985 Lairesse,G.de.Groot Schilderboek, Waar in de Schilderkonst ... werd onderweezen ... Met Voorbeelden uit de beste Konstrukken der Oude en Nieuwe Puikschilderen. Tweden druk, vermeerdert met des Schryvers. Haarlem, Marshoorn 1740. 4°. Mit Kupfertitel, gest. Portr. u. 64 (statt 66) tls. gefalt. Kupfertaf. 28 Bl., 434 S., 17 Bl.; 400 S., 14 Bl. Prgt. d. Zt. mit hs. Rckn.-Tit. (Etw. gewölbt u. gebräunt, tls. angestaubt, kl. Wurmlöcher, best.). [...]
Next auction 136 takes place in December 4-6, 2024
69-3793 Scharffenberg., 50,00 €
69-2066 Merian,M.S., 13.334,00 €
69-4717 Stankowski, Anton, 100,00 €
69-4263 Frisius, Simon Wynouts, 120,00 €