71-133 Cicero,M.T.Opera omnia quae extant ex sola, fere Codd. Mss. fide emendata studio atque industria Jani Gulielmi, Jani Gruteri. 4 Tle. in 2 Bdn. Hamburg, (G.L.)Frobenius 1618. Fol. Mit prachtvollem Kupfertitel mit einer Ansicht von Hamburg. - Angebunden: Froben,G.L. Penu Tullianum, decem Caellis sive indicibus expromens...Hbg., Froben 1619. Mit gest. Titelvign. 4 Bl., 365 S., 1 Bl. Prgtbde. d. Zt. (Gebräunt u. fl., etw. wellig, 1 Kap. mit Ausriss, Ecken u. Kanten tls. läd.). [...]
71-134 Cicero,M.T.Orationes, quot quidem extant, doctissimorum virorum enarrationes, summa diligentia, ac singulari erga Ciceronianae eloquentiae studiosos fide in vnum velut corpus collectae. Accesseru(n)t huic postremae editioni Claudij Baduelli in Milonianam & pro Marcello oratione(s) annotationes. Item Caelij Secundi Curionis in omnes Philippicas Comme(n)tarij ... (Hrsg.: Ioannes Oporinus). Lyon, Tornaesius & Gazeius 1554. Fol. Mit fig. Holzschn.-Titelbord. u. mehreren Holzschn.-Init. 24 Bl., 2896 Sp. Läd. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, fl., Bezugsfehlstellen). [...]
71-135 Cicero,M.T.Philippica seconda di M.T.C. Tradotta in volgare per M. Giovanni Giustiniano. (Venedig, Venturino de Roffinelli) 1538. Mit Holzschn.-Titelvign. (Portr.) u. Holzschn.-Druckerm. am Schluß. 32 nn. Bl. Hldr. d. 19. Jhts. mit goldgepr. Rckn.-Fileten. (Tls. berieb. u. best.). [...]