Auktion 71
Autor: Fibus,B.
71-182 Fibus,B.Via Veritatis Et Vitae, In Unitate Fidei Salvificae. Per genuinam interpretationem D. Augustini Super Epistolam Ad Romanos, Perque varias deductiones Theologico-Polemicas, contra Atheos, Paganos, Judaeos, Mahumetanos, Haereticos & Infideles Quoscunque, Novissime ac perspicue Demonstrata. Köln, Friese 1696. Fol. Mit gest. Front. 11 Bl., 802 (i.e. 902) S., 1 Bl. Läd. Prgt. d. Zt. (Gewölbt, gebräunt, stärker fl. u. best.). [...]
71-2033 Frith, Francis, 160,00 €
71-7158 Unbekannter Zeichner, 300,00 €
71-6570 Karnath, Hildegard, 40,00 €
71-6200 Bloemaert, Cornelis, 600,00 €