Auktion 136:
Auktion 73
Autor: Mela,P.
73-246 Mela,P.De situ orbis libri III. Cum notis integris Hermolai Barbari, Petri Joannis Olivarii, Fredenandi Nonii Pintiani, Petri Ciacconii, Andreae Schotti, Isaaci Vossii, et Jacobi Gronovii. Accedunt Petri Joannis Nunnesii Epistola de Patria Pomponii Melae, et Adnotata in Prooemium, atque duo priora Capita Libri I. et Jacobi Perizonii Adnotata ad Libri I. Capita septemdecim. Curante Abrahama Gronovio. Editio altera. 2 Bde. Leiden, Luchtmans 1748. Mit 1 gefalt. Kupferstichkarte nach Bertius (Pierre Bert) und 44 Textkupf. Hldrbde. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Berieb. u. best., tls. etw. fl.). [...]
Nächste Auktion 136
findet von 4.-6. Dezember 2024 statt
73-887 Glück,G., 160,00 €
73-2978 Wilkens,A., 60,00 €
73-4070 Asien., 800,00 €
73-4272 Russland., 200,00 €