Auction 136:
Auction 76
Author: Middendorp,J.
76-250 Middendorp,J.Imperatorum, Regum, Et Principum, Clarissimorumque Virorum Quaestiones Theologicae, Iuridicae, & Politicae : cum pulcherrimis responsionibus: selectae, & ex manu scriptis Codicibus emendatae, atque commentariis sic illustratae, ut non modo ad bene ... vivendum ...Köln, Budgenius 1603. 16 Bl., 485 S. Prgt. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. fl., berieb. u. best.). [...]
Next auction 136 takes place in December 4-6, 2024
76-5303 Rothenburg o. T., 40,00 €
76-6326 Niederer, Traugott Walter Eugen (GEN), 80,00 €
76-2038 May,K., 400,00 €
76-3568 Hannover., 133,00 €