Auction 78
Author: Ammann,P.
78-4645 Ammann,P.Character Plantarum Naturalis, a Fine Ultimo videlicet Fructificatione desumtus, ac Praemisso Fundamento Methodi genuinae cognoscendi Plantas, per Canones Et Exempla digestus. Frankfurt u. Lpz., Scipio 1685. 12°. 22 Bl., 458 S., 1 Bl. - ╔Angebunden: Ders.╗ Curae Secundae, quibus Character Plantarum Naturalis anno praeterito 1685. vel auctior, vel correctior redditus fuit. Lpz., Krüger 1686. 95 S. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Fileten. (Rckn. erneuert, berieb. u. best., Ecken tls. mit kl. Fehlstellen). [...] (Botanik)
78-7724 Ostade, Adriaen van, 120,00 €
78-5845 DDR., 50,00 €
78-5440 Rahmen., 60,00 €
78-4923 Venedey,J., 200,00 €