Auction 136:
Auction 80
Author: Busaeus,J.
80-83 Busaeus,J.Panarion, hoc est arca medica variis divinae scripturae priscorumque patrum antidotis adversus animi morbos instructa. Et in gratiam confessariorum concionatorum, et religiosae vitae cultorum edita. Mit einem allegorischen Titelholzschnitt. Johann Weiss, Mainz 1608. Gr.8°. 604, (24) S., Pergament der Zeit, beschabt und bestoßen, fleckig, Deckelbezug mit Fehlstellen, gebräunt und braunfleckig, Paginierung teils irrig, nur gering wurmspurig, insgesamt gut. [...]
Next auction 136 takes place in December 4-6, 2024