Auction 136:
Auction 82
Subject group: Konkordanz
82-80 Kircher,C.Concordantiae Veteris Testamenti Graecae, Ebraeis Vocibus Respondentes, polychrestoi. Simul Enim Et Lexicon Ebraicolatinum, Ebraicograecum, Graecoebraicum: genuinam vocabulorum significationem, ex Septuaginta duorum, ut vulgo volunt, interpretum (vel istis, pro tempore, deficientibus, ex Aquilae nonnunquam, vel Symmachi, vel Theodotionis) translatione petitam...1. Tl. (statt 2). Frankfurt, Marnius u. Aubrius 1607. 4°. Mit Holzschn.-Druckerm. 4 Bl., 2272 Sp. Ldr. d. Zt. mit blindgepr. Fileten u. Rverg. (Vdeckel lose, Kap. mit kl. Ausrissen, berieb. u. best.). [...] (Bibeln, Konkordanz)
82-81 Sacrorum Bibliorum ConcordantiaeConcordantiae juxta exemplar vulgatae editionis Sixti V. Pont. Maximi jussu recognitum, et Clementis VIII. authoritate editum... Postea Bambergae saepius impressae... Augsburg, Rieger 1776. Fol. Mit gest. Titelvign. Nicht pag. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Berieb. u. best.). - Gebrauchsspuren. [...] (Bibeln, Konkordanz)
Next auction 136 takes place in December 4-6, 2024