Auction 88
Author: Quad,M.
88-3263 Quad,M.Deliciae Germaniae sive Totius Germaniae itinerarium. Complectens indicem verum omnium viarum, per quas commodissime ex vrbibus, oppidis, castris tam Superioris quàm Inferioris Germaniae singulis ad eorum singula iter institui possit. ... 2 Tle. in 1 Bd. Köln, Hemmerden 1600. Kl.4°. Mit 2 gest. Faltkarte. 4 (statt 6) Bl., 78 S., 1 w. Bl., S. 79-126. Flex. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl., Vdeckel mit Schabspur, tls. best.). [...] (Deutschland)
88-4753 Hl. Aloysius von Gonzaga., 80,00 €
88-5244 Sammlung, 80,00 €
88-3860 Fangnetz, Fischernetz Dan Liberia., 40,00 €
88-5031 Huygens, Frederik Lodewijk, 160,00 €