Auction 136:

  Auction 136

Author: Coccius,J.

136-90 Coccius,J.

Coccius,J.Thesaurus catholicus. 2 Bände. Coccius, J. Thesaurus catholicus, in quo controversiae fidei, iam olim nostra que memoria excitatae, SS. Scriptuarum, Conciliorum, & SS. tam Graecorum quam Latinorum patrum testimoniis, à temporibus apostolorum ad nostram usque aetatem deducta successione, explicantur: Catholicae Ecclesiae consensus perpetuus, instar Catenae connexus, proponitur... 2 Bde. Köln, Quentel, 1600-01. Fol. 20 Bll., 1138 S.; 12 Bll., 1174 S. Blindgepr. Schweinsldr. d. Zt. über Holzdeckeln mit etwas späteren Rsch. und 3 (st. 4) Schließen (Berieben und etwas fleckig, Kapitale und Ecken leicht bestoßen). [...]

Estimate: 450,00 €  |  Details >>

Next auction 136

takes place in December 4-6,  2024