Auction 136:

  Auction 136

Author: Sacrorum Bibliorum Concordantiae

136-50 Sacrorum Bibliorum Concordantiae

Sacrorum Bibliorum Concordantiaejuxta exemplar vulgatae editionis Sixti V. Pont. Maximi jussu recognitum, et Clementis VIII. authoritate editum... Postea Bambergae saepius impressae... Augsburg, Rieger 1776. Fol. Mit gest. Titelvign. Nicht pag. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Berieb. u. best.). - Etw. gebräunt, tls. stockfl., Tls. Wasserrand im Gelenk. [...]
(Bibeln, Konkordanz)

Estimate: 60,00 €  |  Details >>

Next auction 136

takes place in December 4-6,  2024