Auction 135
135-3870 Großmann, Rudolf
Estimate: R 100,00 €
(1882 Freiburg 1941). Zoo. Radierung. Plgr. 19 x 19,4 cm. Sign. Unter Passep.
Estimate: R 100,00 € Your bid: