Auction 107
107-3275 Rhode,U.W.
Dissertatio Inauguralis Chirurgico-Medica De Nervi Punctura. Ad diem 7. Junii 1720 / quam... publico ac solemni examini subjicit... Leiden, Wishoff 1720. 4°. 28 S. Ausgebunden. - Hochschulschrift. OCLC: 68291948. - Tls. stärker wasserrandig.