Auction 107
107-739 Psalterium
cum canticis versibus prisco more distinctum, argumentis vetustis novaque explanatione dilucidatum. Studio et cura Josephi Mariae Thomasii. 2. ed. Einsiedeln, Monasterii Einsidlensis 1727. Kl.4°. Mit gest. Front. 8 Bl., XXXVI S., 2 Bl., 688 S. Ldr. d. Zt. (Berieb. u. best.).
Stockfleckig, St.a.T.u.V. - Dabei: Dass., 3. ed. Wien, Monath 1735. Ohne das Front.