Auction 128
128-385 (Boll,B.).
Rituale archidioeceseos Friburgensis, jussu et auctoritate excellentissimi reverendissimi et illustrissimi in christo patris ac domini domini Bernardi sacrae sedis Friburgensis archiepiscopi et metropolitae et Leonis Zaringici insignibus ornati editum. 2 Tle. in 1 Bd., Fbg., Herder 1835. 4°. XI, 240; 178 S., 1 Bl. Hldr. d. Zt. mit goldgepr. Rtitel. (Tls. berieb. u. best.). - Durchgeh. gebräunt tls. stockfl.