Auction 132
132-4250 Willikens, Ben (d.i. Eberhard Günther Willikens,
1937 Leipzig). Raum 3a. Farbserigraphie auf schwerem Papier 2004. Ca. 31 x 43, Blgr. 42 x 59,5 cm. Sign., dat., betitelt u. num. - Ex. XV/XV.