Auction 136:
Auction 132
132-6 Antoine,P.G.
Compendium theologiae moralis universae... primum illustrationibus Philippi de Carboneano et Bonaventurae Staidel ... nec non in duos tomos distributum. 2 Bde. Augsburg, Wolff 1784. 4 Bl., 704 S., 12 Bl.; 4 Bl., 856 S., 8 Bl. - Angebunden: Dissertatio de Fontibus seu locis moralis christianae ad novissimam editionem compendii theologiae moralis universae P. Paulii Gabriielis Antoine. Ebda. 1784. 24 S. Hldrbde. d. Zt. mit Rsch. (Etw. berieb. u. best.).
Vgl. De Backer-S. I, 419. - Tls. etw. stockfleckig bzw. wasserrandig. St. der Kapuziner-Bibliothek Dornach a.T.
Next auction 136 takes place in December 4-6, 2024