Auction 134
134-3638 Henninger, Manfred
Estimate: D 1.200,00 € | After-auction price: 800,00 €
(1894 Backnang - Stuttgart 1986). Waldpartie. Öl auf Lwd. 1938 (1935?). 65,5 x 81 cm. Unt. re. monogr. u. undeutl. dat. Gerahmt.
Estimate: D 1.200,00 € After-auction price: 800,00 € Buy now: