Auction 134
134-3639 Henninger, Manfred
Estimate: D 1.800,00 € | After-auction price: 1.200,00 €
(1894 Backnang - Stuttgart 1986). Badende am Fluß (Neckar?). Öl auf Lwd. Ca. 50 x 64 cm. Unt. re. sign. Gerahmt.
Estimate: D 1.800,00 € After-auction price: 1.200,00 € Buy now: