Auction 134
134-3947 Meidner, Ludwig
Estimate: D 200,00 € | After-auction price: 133,00 €
(1884 Bierutów - Darmstadt 1966). Klosterhof Grüssau. Kaltnadelradierung 1925. Plgr. 15 x 18,7, Blgr. 27 x 38 cm. Sign. - Flamman 353. - Vereinz. leicht fleckig.
Estimate: D 200,00 € After-auction price: 133,00 € Buy now: