Auction 134
134-4177 Schimmelpenning, Jochen
Estimate: R 45,00 € | After-auction price: 30,00 €
(1948 Varel). Landschaft mit Kugel. Farbaquatintaradierung, 1982. 39 x 54,5 cm, Blgr. 50 x 68 cm. Sign., dat. u. num. - Ex. 24/100.
Estimate: R 45,00 € After-auction price: 30,00 € Buy now: