Auction 134
134-4237 Eule.
Estimate: 100,00 € | After-auction price: 67,00 €
Bronze, monogr. MF dat. 1985. Höhe ca. 9,5 cm.
Estimate: 100,00 € After-auction price: 67,00 € Buy now: