Auction 134
134-4273 Sonderborg, K.R.H. (d.i. Kurt Rudolf Hoffmann,
Estimate: D 150,00 € | After-auction price: 100,00 €
1923 Sonderborg - Hamburg 2008). 16 Avenue Matignon. Farbserigraphie 1969. 90 x 54,5 cm. Sign., dat. u. betitelt.
Estimate: D 150,00 € After-auction price: 100,00 € Buy now: