Auktion 57
57-2248 Tibullus,A.
Carmina. textu ad codd. mss. et editiones recognito insigniori lectionis varietate. Notis indicibusque adiectis. Edidit E.C.C.Bach. Lpz., Hahn 1819. XLVIII, 381 S., 1 Bl. Hldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. berieben u. bestoßen). - Etw. stockfleckig. N.a.Vors.