Auction 136:
Auction 68
68-457 Gregorius I., Papst.
XL. Homiliarum in Evangelia Libri II. 2. Editionem Operum Illius A Monachis Benedictinis Congregationis S. Mauri In Gallia Adornatam. Augsburg, Veith 1761. Mit gest. Titelvign. XVIII, 488 S., 42 Bl. Marm. Ldr. d. Zt. mit Rverg., Rsch. u. Bibl.-Sign. a. Rckn. (Berieb. u. best., tls. kl. Schabspuren).
Etw. stockfl. St.a.T. verso. - Beiliegt: Neumayr,F. Via compendii ad perfectionem statui religioso...emetienda S.Ignatio de Lojola. Ed. 2. Augsburg u. Ingolstadt, Crätz 1759. Ldr. d. Zt. (Gebrauchsspuren). - (Argonne,N. Bonevanture d'). De optima methodo legendorum ecclesiae patrum. Opusculum in quatuor partes tributum. Ex Gallico in Latinum sermonem translatum, et nonnullis annotationibus illustratum interprete J. F. R., sacrae theologiae doctore. Nunc primum secundum exemplar Taurini excusum in Germania prodit. Augsburg, Veith 1756. Mit gest. Titelvign. Hldr. d. Zt. mit Rsch. - Holzmann-B. I, 379.
Next auction 136 takes place in December 4-6, 2024