Auktion 71
71-317 Laurentius,J.
Opera omnia. Nunc recens post omnes alias editiones, & numero marginum multo quam prius locupletata, & innumeris penè locis .... obdurata corda praesentißimum pharmacum... Köln, Friessem 1675. Fol. Mit gest. Titelvign. 10 Bl., XXVIII, 1176 S., 19 Bl. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Beschabt u. etw. best., Gelenke angeplatzt).
VD 17, 3:311188 Q. - Gebräunt, tls. leicht wasserrandig, le. Bl. mit unterl. Randläs., fehlt vord. Vors., Bibl.-St.a. Innendeckel. - Exlibris.