Auktion 135

135-1869

Pococke,R.

Schätzpreis: 360,00 €  |  Zuschlag: 240,00 €

Beschryving van het oosten, en van eenige andere landen. Uit het engelsch overgezet en met aantekeningen overgezet door E.W.Cramerus. Met eene voorrede van R.Schutte. Eerste deel (v.3), tweede Stuk. Utrecht u.a., Paddenburg u.a. 1778. 4°. Mit 30 Kupfertafeln. VII S., S. (221)-491. Mod. Hldr. mit Rsch.

Blackmer 1323 Anm. Ibrahim-H. II, 124. Tobler 128. Weber II, 515. Tiele 869. Cox 225. Erste holländische Ausgabe. - Stellenweise etw. gebräunt u. fleckig, tls. wasserrandig, Anfang u. Schluss mit Randläsuren (tls. ausgebessert).

Pococke,R. | Bild Nr.1Pococke,R. | Bild Nr.2

Pococke,R. | Bild Nr.1

Pococke,R. | Bild Nr.2

Schätzpreis:
360,00 €

Artikel wurde verkauft.

Schätzpreis:
360,00 €

Verkauft für:
240,00 €