Auktion 105
105-3481 Schweiz
Pagi et exstantiores quidam comitatus veteris Alamanniae et Burgundiae Transjuranae qui Augustae genti Habsburgicae . . ." Kupferstichkarte von Gottfrid von Steinberg, aus Herrgott",Geneal. diplomatica augustae gentis Habsburgicae", 1737. 65,5 x 66,5 cm. - Gerahmt.