Auktion 136:

  Auktion 56

56-338

Tertullian,Q.S.F.

Opera ad vetustissimorum exemplarium fidem sedulo emendata, diligentia N.Rigaltii. Cum eiusdem annotationibus integris, et variorum commentariis, seorsim antea editis. Ph. Priorius argumenta et notas in libros omnes de nouo adjecit, et dissertationem apprime utilem concinnavit. Accedunt Novatiani tractatus, de trinitate, et cibis judaicis, cum notis, et in editione Pamelii. Paris, Le Petit, Covterot u. Angot 1675. Fol. Mit Holzschn.-Druckerm. 32 Bl., 735 S. Läd. Ldr. d. Zt. (Gelenke eingerissen u. beschabt, Ecken u. Kap. mit kl. Fehlstellen, Kanten tls. läd., zahlr. Kratzspuren, bestoßen). - Reich kommentierte Ausgabe. - Papierbedingt etw. gebr., vereinzelt stockfleckig. Vors. tls. fingerfleckig.

Tertullian,Q.S.F. | Bild Nr.1

Tertullian,Q.S.F. | Bild Nr.1

Nächste Auktion 136

findet von 4.-6. Dezember 2024 statt