Auction 136:
Auction 56
56-338 Tertullian,Q.S.F.
Opera ad vetustissimorum exemplarium fidem sedulo emendata, diligentia N.Rigaltii. Cum eiusdem annotationibus integris, et variorum commentariis, seorsim antea editis. Ph. Priorius argumenta et notas in libros omnes de nouo adjecit, et dissertationem apprime utilem concinnavit. Accedunt Novatiani tractatus, de trinitate, et cibis judaicis, cum notis, et in editione Pamelii. Paris, Le Petit, Covterot u. Angot 1675. Fol. Mit Holzschn.-Druckerm. 32 Bl., 735 S. Läd. Ldr. d. Zt. (Gelenke eingerissen u. beschabt, Ecken u. Kap. mit kl. Fehlstellen, Kanten tls. läd., zahlr. Kratzspuren, bestoßen). - Reich kommentierte Ausgabe. - Papierbedingt etw. gebr., vereinzelt stockfleckig. Vors. tls. fingerfleckig.
Next auction 136 takes place in December 4-6, 2024